W te Święta poczujmy się wspólnotą! Hodowcy psów, to był trudny rok

 W te Święta poczujmy się wspólnotą! Hodowcy psów, to był trudny rok

Drodzy Hodowcy psów, kotów, kynolodzy czy felinolodzy, to był trudny rok. Przez kilka nieodpowiedzialnych pomysłów polityków setki tysiące polskich psów rasowych mogły z dnia na dzień zostać „burkami” (z całym szacunkiem dla kochanych „burków”). To samo dotyczyło sprawy kotów rasowych. Nie chcemy do tego wracać; do tej czy innej piątki absurdów psich i kocich.

Za to ten trudny czas pokazał, że potrafimy się jednoczyć. Samo tylko Polskie Porozumienie Kynologiczne nigdy wcześniej nie przeżywało takiego renesansu. Hodowcy nie tylko chcą zwiększać prestiż czy jakość swoich hodowli, ale też potrzebują wspólnoty. My wszyscy jej potrzebujemy. Dlatego jesteśmy i działamy razem przeciwko podziałom w kynologii. Tak budujemy nasze PPK i dlatego otworzyliśmy dla Was portal NaPsiTemat.pl i niedługo startujemy w magazynem papierowym „Na Psi Temat”.

Drodzy Hodowcy, życzę Wam wszelkiej pomyślności w czasie rocznicy narodzin Dzieciątka Jezus i radosnych, spokojnych i rodzinnych świąt. A jako ilustrację chciałbym zostawić tu nam wszystkim obrazek wyprzedzający narodziny Jezusa w Betlejem, czyli ukazanie się anioła pasterzom z wątkiem psów pasterskich, a jakże.

Wesołych Świąt! Bądźmy razem i teraz i w przyszłości!

Piotr Kłosiński

prezes Polskiego Porozumienia Kynologicznego

Piotr Kłosiński

Piotr Kłosiński

Prezes Polskiego Porozumienia Kynologicznego. Wydawca portalu NaPsiTemat.pl i magazynu "Na Psi Temat".

Zobacz także