W Polsce powstało TAXI dla psów! Pierwsza taka taryfa…

 W Polsce powstało TAXI dla psów! Pierwsza taka taryfa…

To co rewolucyjnego w świecie psów i kotów zazwyczaj ma miejsce w Warszawie. Darmowa kastracja, sterylizacja, chipowanie, ale także świat mody i świat – jak się okazuje – usług. To stołeczny psi świat końca 2021 roku.

Po Warszawie zaczęła jeździć wyjątkowa taksówka dla psiaków oraz ich właścicieli. – Wiem, że jest duży problem z wożeniem psów taksówką. Kierowcy nie chcą ich brać, np. ze względu na sierść na tapicerce. To dlatego założyłem Kudłate Taxi

— opowiada w „Gazecie Wyborczej” jego pomysłodawca, Hubert, aktywista prozwierzęcy z jednej z kontrowersyjnych organizacji tego typu.

O ile często krytykujemy działania ekstremy prozwierzęcej, która najczęściej jest także przeciwna hodowli psów rasowych, o tyle ten pomysł wydaje się nie tyle niegroźny, co sympatyczny.

Zgodnie z zasadą „chcącemu nie dzieje się krzywda”, każdy użytkownik taksówki może sobie wybrać, czy zechce jechać z sierścią czy bez. Jadąc z psem z chęcią wielu wybierze zapewne Kudłate Taxi, bo tak nazywa się nowy produkt na rynku. Tylko czy użytkowników jest wystarczająca ilość? To już pokaże rynek. W każdym razie, PetBiznes ma rożne oblicza, a bazowanie na niespotykanej dotąd w dziejach ludzkości empatii prozwierzecej ma też swoje warunkowania w świecie przedsiębiorczości.

Z usług Kudłatego Taxi korzystają osoby, które jeżdżą ze swoimi zwierzakami do pracy, tacy, którzy nie chcą niszczyć skórzanej tapicerki swojego samochodu, ale i emeryci czy single bez samochodów.

Pomysł biznesowo ciekawy.

rw/noizz.pl/gazeta.pl

Zobacz także