Ukraińska hodowczyni: Przyjechałam z Ukrainy na wystawę psów, by na chwilę poczuć atmosferę pokoju. Dziękuję kochana Polsko!

 Ukraińska hodowczyni: Przyjechałam z Ukrainy na wystawę psów, by na chwilę poczuć atmosferę pokoju. Dziękuję kochana Polsko!

Teraz na mojej ojczystej Ukrainie trwa krwawa i straszna wojna, ale moja rodzina i ja postanowiliśmy zostać w kraju i pomóc każdemu, komu możemy. Przez cały czas od 24 lutego 2022 było bardzo mało przyjemnych wydarzeń i bardzo chciałem choć trochę pobyć w czasie pokoju, gdzie są wystawy psów, spotkania z przyjaciółmi; sympatyczni znajomi i taką szansę mieliśmy 15 maja.

Przyjechaliśmy z Ukrainy do Polski na wystawę psów wszystkich ras w Blachowni. Zabrałam ze sobą mojego kochanego psa American Bully – Skaliwag Douglas Lain, który w tym czasie był już Młodzieżowym Championem Ukrainy i Polski.

Zawsze przyjeżdżamy do Was w dobrym humorze, bo wiemy, że czekają nas chwilowe wakacje w malowniczym zakątku, z przyjemną atmosferą i cudowną wystawę psów!

Ta podróż do Was była najbardziej wyjątkowa, bo ta wystawa jest dla nas jak powiew świeżego powietrza! Serdecznie dziękujemy wszystkim Polakom za wszystko, co zrobiliście dla Ukrainy, a my ze Skaliwagiem dziękujemy za wspaniałą atmosferę wakacji, miłe słowa, wielkie uznanie dla mojego psa i wracamy do domu z Championem Polski!

Do nowych spotkań, kochana Polsko❤  Teraz czekamy na nasze zwycięstwo nad wrogiem!

Alena Italiana – ukraińska hodowczyni z World Kennel Union

Zobacz także