Świąteczny konkurs fotograficzny Canis e Catus rozstrzygnięty!

 Świąteczny konkurs fotograficzny Canis e Catus rozstrzygnięty!

Canis e Catus serdecznie dziękuje za tak liczny udział w konkursie na świąteczne zdjęcie z naszym pupilem, kierowane do członków organizacji przynależących do Polskiego Porozumienia Kynologicznego (Stowarzyszenie Miłośników i Hodowców Psów i Kotów Rasowych Canis e Catus, Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych i Kotów SWKiPR i inne organizacje Porozumienia).

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Każde zdjęcie zasługuję na nagrodę i wielkie brawa dla Was i Waszych modeli, którzy pięknie pozowali do zdjęć. Szczególne gratulację należą się osobom z największą ilością „like’ów” na fanpage’u Canis e Catus pod zdjęciem konkursowym – poinformowali organizatorzy.

Agnieszka Bielarczyk

„Canis e Catus to stowarzyszenie hodowców o wysokich standardach hodowlanych; to osoby z przemyślanymi planami hodowlanymi; ludzie na serio traktujący kynologię, ale jesteśmy również środowiskiem, które potrzebuje spotkań, wystaw, wspólnych eventów, a w czasie ograniczeń pandemicznych także wspólnej zabawy, czego jednym z aspektów jest nasz konkurs na świąteczne zdjęcie

– mówi Agnieszka Bielarczyk, sędzia kynologiczny i wiceprezes Canis e Catus.

„Pretekstów do następnych konkursów będzie wiele, a więc osoby, które nie stanęły na podium, niedługo będą miały szansę znowu powalczyć. Najbliższy konkurs będzie konkursem wielkanocnym. Już teraz zapraszam do mentalnych do niego przygotowań”

– dodaje Bielarczyk.

Gdybyśmy mieli wybierać my, wybór zwycięzcy byłby zbyt trudny. Zadecydowali więc internauci – napisali organizatorzy z Canis e Catus przy upublicznieniu wyników konkursu.

Oto zwycięzcy, którzy wygrali konkurs:

  1. Miejsce Pani Patrycja Dembińska z ilością głosów – 226 ,
  2. Miejsce Pani Aleksandra Weiner – ilość głosów 159,
  3. Miejsce Pani Zuzanna Chudzik – ilość głosów 127,
  4. Miejsce Pani Urszula Strupińska- ilość głosów 119,
  5. Miejsce Pani Karolina Czyżewska – ilość głosów 107.

Wklejamy zwycięzców w kolejności:

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i bierzemy się za pakowanie prezentów – zapewniają „Canisi”.

RM/Canis e Catus

fot. główne: Ewelina Pięścik, zdjęcie pt. „Lucyna i jej Rudolf

Robert Wyrostkiewicz

Zobacz także