Spacer z Psim Psijacielem. Takie wyjścia są bezcenne!

 Spacer z Psim Psijacielem. Takie wyjścia są bezcenne!
Spacer z Psim Psijacielem, który odbył się w Chełmie Śląskiem zorganizowany był przez Active Dog – Szkolenie Psów Kingę Hawrylczuk i Grzegorza Mieszczanina. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przedstawiciele Stowarzyszenia Canis e Catus jak i hodowcy psów rasowych również wzięli w nim udział.
Jakie są moje odczucia po spacerze? Są zdecydowanie pozytywne. Taka integracja jest jak najbardziej potrzebna, zwłaszcza w czasie pandemii. Taki spacer to nie tylko zdrowo spędzony czas, a także poznanie wspaniałych ludzi; ludzi z ogromną pasją i miłością do psów.
Od organizatorów wiem i mam nadzieję, że mogę uchylić rąbka tajemnicy, że kolejny Spacer z Psim Psijacielem planowany jest już na wiosnę i będzie zakończony wspólnym biesiadowaniem.
Oczywiście przedstawiciele organizacji zrzeszonych w Polskim Porozumieniu Kynologicznym (Canis e Catus, SWKiPR, SHPRiK ) w kolejnych edycjach takich wydarzeń chętnie wezmą udział i będziemy wspierać takie inicjatywy.
Spacer odbył się pod hasłem KYNOLOGIA PONAD PODZIAŁAMI i mogli w nim udział brać hodowcy ze wszystkich organizacji jak i właściciele uroczych kundelków.
Gratulacje dla organizatorów!
Ewa Pietralik
Prezes Stowarzyszenia Canis e Catus, Wiceprezes PPK
fot. Agnieszka Bielarczyk

Ewa Pietralik

Zobacz także