NaPsiTemat.pl jest dla Ciebie! Ruszamy i szukamy inspiracji wśród Czytelników!

 NaPsiTemat.pl jest dla Ciebie! Ruszamy i szukamy inspiracji wśród Czytelników!

Piotr Kłosiński

Wszechświat psów jest zbiorem niekończących się tematów, wydarzeń, porad, doświadczeń, ciekawostek i problemów. Wielu z nas posiada bagaż przeżyć, walizkę obrazków i arsenał pomysłów na ciekawe historie. Być może część z Was zna miejsca i ludzi wymagających pomocy, a może przeciwnie, zasługujących na interwencję, a może jeszcze inaczej, na pomoc po interwencji? Każda sprawa jest inna, ale to Wy je znacie najlepiej.

Portal NaPsiTemat.pl został zainaugurowany. Wydawcą naszego medium jest Polskie Porozumienie Kynologiczne. Dopieszczamy sprawy techniczne i na tzw. rozruchu postanowiliśmy napisać wprost: kontaktujcie się z nami, jeśli macie temat, zdjęcie, historię do opowiedzenia. Do tego wystarczy Word, zdjęcie telefonem i odrobina talentu. Przecież żyjemy w XXI wieku, kiedy dzięki Internetowi i Social Media ukuto termin „dziennikarstwa obywatelskiego”. Wszyscy po części jesteśmy takimi dziennikarzami. Może poza tymi, którzy wolą widzieć i milczeć, zgodnie z zasadą tisze jediesz dalsze budiesz.

Nie wszyscy są wyznawcami takiej maksymy. Ci, którzy lubią się dzielić i nierzadko mają do tego minimum odwagi, niech piszą do nas w sprawach luźnych, błahych, ciekawych, ulotnych, ale też poważnych, trudnych czy procesowych. Być może nie odpowiemy na każdy list, ale będziemy próbować.

Jesteśmy dla Was, dla Braci posiadaczy i hodowców psów i wszystkich miłośników zwierząt. A przy okazji, koty też mają u nas swoje miejsce na łamach, zarówno portalu jak i w zaplanowanym na 2021 rok dwumiesięczniku „Na Psi Temat”.

Piotr Kłosiński, Wydawca NaPsiTemat.pl

Piotr Kłosiński

Prezes Polskiego Porozumienia Kynologicznego. Wydawca portalu NaPsiTemat.pl i magazynu "Na Psi Temat".

Zobacz także