Konkurs na świąteczne zdjęcie kota lub psa! ZACZYNAMY!

 Konkurs na świąteczne zdjęcie kota lub psa! ZACZYNAMY!

Podium liczy pięć miejsc, a konkurować będą Wasze zdjęcia, a dokładniej mówiąc zdjęcia z wątkiem świątecznym, bożonarodzeniowym, wigilijnym, ale z udziałem Waszego psa lub kota. Konkurs organizuje Stowarzyszenie Canis e Czatus.

„Kochani, pamiętacie o zapowiadanym przez nas już jakiś czas konkursie Świątecznym? No to zaczynamy . Udział w konkursie mogą wziąć Członkowie Organizacji przynależących do Polskie Porozumienie Kynologiczne: Stowarzyszenie Miłośników i Hodowców Psów i Kotów Rasowych Canis e Catus, Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych i Kotów, SWKiPR. Jak możecie wziąć udział w konkursie? W komentarzu prosimy o dodanie Świątecznego zdjęcia swojego pieska lub kotka. Pięć fotek, które uzyska największą ilość lajków wygrywa !!! Zabawa trwa do 6 grudnia.br ! Warunkiem wzięcia udziału jest polubienie fan page’u Canis e Catus. P.S. Kochani możecie dodawać kilka fotek swoich pupili ale na jednego hodowcę przypadać będzie jedna nagroda”

– poinformowało Canis e Catus na swoim fanpage’u na Facebooku.

Agnieszka Bielarczyk

O szczegóły dopytaliśmy wiceprezes organizacji, która zdradziła nam rąbka tajemnicy co do szczegółów KONKURSU.

„Konkurs obiecywaliśmy już dużo wcześniej, ale od dnia dzisiejszego można wziąć w nim udział. Dla hodowców, którzy wezmą udział w tej zabawie przygotowaliśmy 5 nagród w postaci posłanek, kocyka i zabawek dla swoich pupili od Magia Szycia. Dodatkowo do każdej nagrody dołączymy pluszowego renifera i standardowo gadżety Canis e Catus”

– powiedziała w rozmowie z nami Agnieszka Bielarczyk, wiceprezes Canis e Catus.

„Po Wystawie w Jastrzębiu zorganizowaliśmy dwa podobne konkursy, które cieszyły się dużą popularnością co nas ogromnie cieszy. Jeżeli i w tym konkursie weźmie udział podobna ilość hodowców to nie pozostaje nam nic innego jak planować kolejny. Może Wielkanocny?”

– dodała Bielarczyk.

Redakcja „Na Psi Temat” życzy więc Czytelnikom kreatywności i popuszczenia wodzy fantazji przy Waszych zdjęciach świątecznych z udziałem Waszych czworonogów, psów i kotów.

Czekamy na Wasze prace!

 

Zobacz także