Jakie obowiązki i prawa ma sprzedający psa lub kota rasowego? SZKOLENIE!!!

 Jakie obowiązki i prawa ma sprzedający psa lub kota rasowego? SZKOLENIE!!!

Zapraszamy na szkolenie dedykowane dla hodowców psów rasowych. Szkolenie odbędzie się 5 lutego tego roku w Częstochowie o godzinie 10:00. Oto adres: Częstochowski Park Przemysłowo – Technologiczny Wały Generała Józefa Dwernickiego 117/121, 42-202 Częstochowa. W szkoleniu można wziąć udział również ON-LINE!!!

Tematem Szkolenia będzie między innymi:

 • pies/ kot sprzedawany na ” kolanka ” ( nie do hodowli )
 • Za jakie wady psa/kota wynikłe po zakupie zwierzęcia odpowiada hodowca.
 • Umowa kupna/sprzedaży psa/kota jakie zapisy mogą się w niej znaleźć.
 • Jak zachować się przy kontroli naszych hodowli.
 • W jakich przypadkach hodowca ma obowiązek zwrotu za leczenie psa/kota, którego sprzedał.
 • Jakie zmiany czekają hodowców w 2023 roku w świetle nowych przepisów.
 • Rękojmia
 • Jak polisa ubezpieczeniowa finansuje koszty leczenia psa w sytuacji choroby lub wypadku, a jednocześnie jak chroni hodowcę przed roszczeniami z tytułu rękojmi.

Szkolenie przeprowadzą:

Aleksandra Kluczewska – doktor nauk prawnych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UJ, adwokat w Krakowskiej Izbie Adwokackiej, od 1 lipca 2015 r. prowadzi kancelarię adwokacką w Krakowie i Olkuszu, prowadząca warsztaty i szkolenia z zakresu: prawa umów, prawa europejskiego oraz prawa karnego.

Paweł Czarnecki – doktor nauk prawnych, nauczyciel akademicki adiunkt w Katedrze Postępowania Karnego na Wydziale Prawa i Administracji UJ, mediator karny przy Sądzie Okręgowym w Krakowie, kurator społeczny przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa -Krowodrzy w Krakowie.

Jacek Eugeniusz Osmański – mgr nauk ekonomicznych. Przedsiębiorca i pośrednik finansowo- ubezpieczeniowy od początku lat 90.

Uczestnicy Szkolenia będą mogli zadawać pytania. Każdy uczestnik otrzyma Certyfikat ukończenia szkolenia. W przerwie zapraszamy na poczęstunek ( gorący posiłek, słodki poczęstunek, kawa, herbata).

W szkoleniu mogą wziąć udział Hodowcy z wszystkich Organizacji Kynologicznych jak i Felinologicznych. Zgłoszenia przyjmujemy do 31.stycznia.2023r do godz. 20:00. Opłatę należy uiścić do dnia 01.lutego.2023r. Tylko opłacone zgłoszenia zostaną uwzględnione. Uczestnicy szkolenia stacjonarnego będą mogli zadawać pytania. Uczestnicy szkolenia ON-LINE będą tylko słuchaczami.

Każdy uczestnik otrzyma Certyfikat ukończenia szkolenia.

Dla Hodowców zrzeszonych w:

 • Stowarzyszenie Canis e Catus
 • Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych i Kotów (SHPiKR )
 • Stowarzyszenie Właścicieli Kotów i Psów Rasowych ( SWKiPR )

koszt uczestnictwa 50zł.

Dla Hodowców z innych Organizacji koszt udziału 150zł

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia z powodu braku miejsc. W takim przypadku odrzucane będą najpóźniejsze zgłoszenia.

Ewa Pietralik
Prezes Canis e Catus

(fot. Pixabay.com)

Ewa Pietralik

Zobacz także