Ewa Pietralik z Aniołem! Kynologia z duszą…

 Ewa Pietralik z Aniołem! Kynologia z duszą…

Ewa Pietralik, prezes Canis e Catus, została wyróżniona Aniołem, który w tym roku zastąpił tradycyjne statuetki wręczane biznesmenom z duszą i sercem podczas Gali Balu Przedsiębiorcy Wrażliwi Społecznie Rozwiń Skrzydła organizowanego przez Fundację Dla Rozwoju.

Laureatka związana z magazynem „Na Psi Temat” – Ewa Pietralik – jest prezesem Canis e Catus, organizacji zrzeszonej w Polskim Porozumieniu Kynologicznym (canisi zajmują się sprawami hodowlanymi oraz rejestracją psów i kotów rasowych).

„Właśnie odbyła się długo wyczekiwana szósta edycja Balu Przedsiębiorców Wrażliwych Społecznie. Spośród 300 osób 9 zostało wyróżnionych i obdarowanych ręcznie malowanymi aniołami. W tej szczęśliwej 9. znalazłam się i ja. Bardzo dziękuję Marcie Zmitrukiewicz (prezes Fundacji Dla Rozwoju – dop. Red.) i Dariuszowi Kapinos za tak ważne dla mnie wyróżnienie”

– stwierdziła po Gali Ewa Pietralik.

„Bal Przedsiębiorcy Wrażliwi Społecznie Rozwiń Skrzydła po dwu letniej przerwie wraca na salony i to z ogromną siłą. To opinie osób którzy przyjęli zaproszenie. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować że mogliśmy być z Wami tego wieczoru. Życie jest przewrotne i zaskakujące to co kiedyś wydawało się prawie niemożliwe, stało się faktem. Dwa lata temu nikt nie wierzył w zatrzymanie gospodarki oraz to że cokolwiek na tak długo zatrzyma nas w domu. Dlatego ten wieczór 11 czerwca był zorganizowany dla Was z szacunku i jako wyraz podziękowania za dotychczasową współpracę”

– napisał po Balu w mediach społecznościowych współorganizator wydarzenia, Dariusz Kapinos, samorządowiec z Częstochowy.

Samorząd Częstochowy reprezentował na Balu prezydent miasta Krzysztof Matyjaszczyk i jego zastępca Jarosław Marszałek. Na Sali obecny był także od lat związany z działalnością charytatywną w Częstochowie poseł Zdzisław Wolski.

Fot. FB Dariusz Kapinos

Robert Wyrostkiewicz

Zobacz także