Ewa Pietralik: Wasze pudle były cudowne! Szykujemy nową wystawę…

 Ewa Pietralik: Wasze pudle były cudowne! Szykujemy nową wystawę…

Na naszej Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Jastrzębiu pojawiło się bardzo dużo psów, samych pudli było prawie 40. Piękne, świetnie przygotowane do wystawy, naprawdę było co podziwiać.

I tu wielki szacunek do hodowców tej rasy! Wasze pudle prezentowały się na najwyższym poziomie. Wiem ile pracy włożyliście w ich przygotowanie do wystawy. Wiem również od sędziów, którzy mieli zaszczyt je oceniać, że nie było to łatwe, wyłonić najlepszego z najlepszych. Jak już wiecie, ta Wystawa na stałe zapisuje się w harmonogram naszych wystaw z tym, że w przyszłym roku planujemy podczas Międzynarodowej Wystawy zorganizować również Specjalną Wystawę właśnie pudli. Myślę, że hodowcy hodujący tę rasę będą z tej informacji zadowoleni.

Oczywiście będzie to Wystawa dwudniowa połączona ze wspólnym biesiadowaniem. Jeżeli za rok frekwencja będzie również tak duża to pojawi się również czwarty ring. Co do dalszych planów związanych z wystawami na rok 2022 to w planach mamy również – i tu niespodzianka – zorganizować Wystawę Psów w Oświęcimiu (województwo małopolski ) wraz z Grzegorzem Mieszczaninem oraz Kingą Hawrylczuk z Active Dog – Szkolenie psów. Taka propozycja z ich strony padła całkiem niedawno, a że mamy wspólną pasję jaką jest ogromne zamiłowanie do psów, to czemu nie?

Wystawa planowana jest na bardzo dużym placu zieleni w pięknej okolicy, gdzie na co dzień Ekipa Grześka i Kingi przeprowadza szkolenia psów. Kto wie, a mamy taką nadzieje, że i tą wystawę uda nam się zorganizować na tak wysokim poziomie jak ostatnio. Mam też cichą nadzieję, że i ona na stałe zagości w harmonogramie wystaw.

Ewa Pietralik – prezes Canis e Catus

Fot. collage Pixabay.com/RW/arch. EP

Ewa Pietralik

Zobacz także