Chcesz być w magazynie „Na Psi Temat”? To ostatni dzwonek!

 Chcesz być w magazynie „Na Psi Temat”? To ostatni dzwonek!

Jeśli Twój pies pochodzi z którejkolwiek organizacji czy hodowli zrzeszonej w Polskim Porozumieniu Kynologicznym lub masz zamiar do nas dołączyć, to ostatni dzwonek, by Twoja wyjątkowa historia o wyjątkowym psie trafiła na nasze łamy.

– Pierwszy numer magazynu „Na Psi Temat”, pomimo wielotysięcznego nakładu, rozszedł się jak świeże bułeczki. Zostawiliśmy sobie jedynie część egzemplarzy na lepsze popandemiczne czasy, aby móc zaprezentować swój debiut także na wystawach, w czasach, kiedy ich organizacja będzie dozwolona

– mówi Piotr Kłosiński, prezes Polskiego Porozumienia Kynologicznego i wiceprezes World Kennel Union.

– Zebraliśmy ciekawe materiały na nowy numer zarówno dla posiadaczy psów jak i kotów. Nie postawiliśmy jeszcze kropki nad i. Święta to czas na duchową refleksję, zacieśnianie rodzinnych więzów, ale jeśli znajdziecie chwilę po świątecznej biesiadzie i traficie na pomysł na swojego psa, na jego dobre zdjęcie, dobrą historię o nim i jego rasie, piszcie do nas ! Na pewno kilka najlepszych artykułów ze zdjęciami zamieścimy!

– dodaje kynolog z PPK.

Polskie Porozumienie Kynologiczne jest drugą co do wielkości organizacją kynologiczną w Polsce. PPK jest członkiem międzynarodowej World Kennel Union, której hodowcy znajdują się na wszystkich kontynentach świata. PPK jest także Wydawcą prestiżowego magazynu „Na Psi Temat”.

Propozycje artykułów należy wysyłać na mail: r.wyrostkiewicz@napsitemat.pl

 

 

 

 

Zobacz także