Noworoczny Spacer z Psim Psijacielem. ZAPRASZAMY!!!

 Noworoczny Spacer z Psim Psijacielem. ZAPRASZAMY!!!

Activ Dog-Szkolenie Psów marzy byśmy wyszli z domów i uśmiechnęli się do siebie, pomimo nieciekawych czasów. Dlatego już w najbliższą niedzielę w Chełmie Śląskim nad zbiornikiem Dziećkowice o godzinie 11:00 odbędzie się spacer z psem.

Inicjatywa organizowana jest pod hasłem Noworoczny Spacer z Psim Psijacielem, na który zaprasza Kinga Hawrylczuk i Grzegorz Mieszczanin z Active DOG – Szkolenie psów; jednej z najbardziej polecanych szkółek przez hodowców i właścicieli psów.

Grzegorz Mieszczanin z Active DOG-Szkolenie psów

To nie pierwszy spacer organizowany przez nas. Poprzednie takie wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem więc mamy nadzieje, że i ta edycja spaceru przyciągnie psich wielbicieli. Oprócz mile spędzonego czasu uczestnicy mogą liczyć na darmowe szkolenie z zakresu posłuszeństwa oraz porady behawiorystyczne. Dzięki takim spacerom można również poznać wielu ludzi, którzy mają taką samą pasję a więc to również wymiana doświadczeń.

Chcemy aby takie spacery zagościły na stałe w naszym kalendarzu. Na kolejne edycje takich wydarzeń mamy już fajny pomysł, bo skoro mowa o integracji to może dobrym pomysłem byłoby zakończenie takiego spaceru np. wspólnym ogniskiem? Ale to plany na przyszłość.

Oczywiście spacer jest organizowany pod hasłem KYNOLOGIA PONAD PODZIAŁAMI więc zapraszamy na niego hodowców ze wszystkich organizacji kynologicznych jak i właścicieli psów. Nie ważne czy masz pieska rasowego czy kundelka. Przyjdź, zapoznaj się z nami i poznaj wielu ciekawych ludzi. Wymień się z nami swoimi doświadczeniami, a jeżeli okaże się, że Twój czworonożny pupil sprawia Ci jakieś problemy to postaramy się pomóc.

Czytaj także artykuł: Szkolenie psów: „Właściciel musi być ciekawszy i ważniejszy od otoczenia”

Kinga Hawrylczuk i Grzegorz Mieszczanin z Active DOG-Szkolenie psów

Każdy z czworonogów, który weźmie udział w tym wydarzeniu, otrzyma upominek w postaci zabawki.

Zachęcamy również do odwiedzenia i polubienia naszego Fanpage – https://www.facebook.com/Active-DOG-Szkolenie-ps%C3%B3w-381198942441442 Kinga Hawrylczuk & Grzegorz Mieszczanin – Active DOG-Szkolenie psów.

Acitv DOG-Szkolenie Psów

 

„Polskie Porozumienie Kynologiczne przyłącza się do zaproszenia Activ DOG-Szkolenie Psów! Bądźmy aktywni, póki sytuacja epidemiczna pozwala nam na spacery! Warto korzystać z ruchu na świeżym powietrzu w dobrej atmosferze i wśród Przyjaciół” (Piotr Kłosiński, prezes PPK)

Zobacz także